האתר גט פרי הינה חנות וירטואלית המשמשת לרכישת מוצרים שונים, השימוש והרכישה באתר הם בהתאם לתקנון זה.

תניאי שימוש- האתר נועד אך ורק למטרת רכישת מוצרים שונים, אין לעשות בו שימוש לשום מטרה אחרת, כל אדם שהינו מעל גיל 18 שנים (או בעל הרשאה מפורשת מבעל הכרטיס האשראי), רשאי להגיש הצעות לרכישת שירותים באמצעות האתר.
העסקה תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי, כמו כן שהמען הינו במפת החלוקה של החברה- ראה אזור חלוקה, ובנוסף שהמוצר המבוקש נמצא במלאי.
הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט למעט אם העסקה מתבצעת באמצעות הטלפון.

המוצרים- תמונות המוצרים להמחשה בלבד, הפירות משתנים בהתאם לעונות השנה, טעמם של הפירות עלול להיפגע לאחר 24 שעות, מחירי המוצרים יכולים להשתנות בהתאם לשיקול דעתה של גט פרי. במידה והתברר כי מוצר אשר אזל מן המוצרים החברה שומרת לעצמה את הזכות לספק מוצר דומה לזה שנבחר באותה עלות תוך חובתה ליידע את הלקוח באמצעות הטלפון או בהודעת S.M.S וכן ההזמנה תבוצע לאחר אישורו של הלקוח. הזמנות באתר יתקבלו בקניה של מעל 70 ש”ח בלבד.

המשלוחים- המשלוחים הינם בהתאם לשעות הפעילות ו5 שעות מרגע ההזמנה.
שעות פעילות מרכז ההזמנות הינו בימים א-ה- 08:45-18:15, שישי או ערבי חג 08:00-12:00, הזמנות לאותו יום יתקבלו עד השעה 16:15 ובערבי חג לא ניתן להתחייב לשעת הגעה. החברה רשאית לא לקבל הזמנה תלוי בעומס.
החברה אינה אחראית למתן פרטים שאינם נכונים (טעויות כתיב) פרטים כוזבים היא עברה פלילית וינקתו הליכים פלילים. החברה תיצור קשר לאחר הזמנה באתר. במידה והחברה תראה לנכון לפצות לקוח הזמן המוגבל הוא עד 24 שעות.

נהלי אבטחה גט פרי נוקטת אמצעי זהירות על מנת להגן על המידע ומטמיעה מערכות הגנת מידע באתר. כאשר נאסף מידע רגיש דרך האתר, המידע מוצפן ומועבר בדרך מאובטחת. למרות שמערכות מסוג זה מפחיתות את הסיכון לכניסה לא מורשית הן לא מספקות אבטחה מלאה. לכן, פיצה האט ישראל אינה מבטיחה כי המערכת חסינה לחלוטין מפני כניסה שאינה מורשית למידע המאוחסן בה. אין במדיניות הפרטיות של פיצה האט ישראל כדי להרחיב את האחריות המוטלת עליה בהתאם לדין.

כתובת דואר למכתבים- חביבה רייק 30 בת ים
getpri770@gmail.com
גט פרי Getpri
ח.פ- 302846365
התקנון נכתב לשתי המינים.